logo školy férová škola partnerská škola, ZŠ Jozefa Horáka, Banská Štiavnica, Slovenská republika            

Prvňáček dostane ve škole:

obyčejné tužky č. 1, 2, 3, gumu, pero, krátké pravítko, mazací tabulku, + fix, zásobník na písmena, sešity, vodové barvy, modelínu, lepidlo, nůžky, voskovky, křídy, barevné papíry, papírové hodiny

Pomůcky, které dětem zajistí rodiče:

aktovku, pouzdro, pastelky, hrníček na pití (z umělé hmoty), ručník s poutkem, pytlík s tkanicí nebo gumou na utažení na cvičební úbor - tričko, cvičky, tepláky nebo kraťasy, pevné složky na sešity A4, krabičku na svačinu, klíčenku na krk (od prvního dne - bude sloužit na klíč od skřínky a čip na obědy), přezůvky vše podepsat

Ve středu 1. 9. 2010 začíná slavnostní zahájení školního roku 2010/2011 v 8:30hod. V prostorách šaten budou vyvěšeny seznamy ( 1. A) ( 1. B) (1. C) s informacemi o umístnění dětí do prvních tříd. Pak bude následovat slavnostní zahájení školního roku a v 16:00hod. třídní schůzky. 

Pokud by dítě tento první den mělo již zůstat ve školní družině, rodiče to oznámí paní vychovatelce i paní učitelce.

 

Bude-li dítě první školní den, 1. září 2010 nemocné, je třeba, aby ho rodiče osobně nebo telefonicky omluvili. Telefonní číslo do školy je 461 318 291 nebo 461 318 292.

 

Od čtvrtka 2. září do pátku 3. září  budou mít žáci vyučování do 11 hodin, potom odejdou s paní učitelkou i vychovatelkou na oběd a následně do družiny.

Nebude-li žák navštěvovat školní družinu, vyzvednou si ho rodiče v tuto dobu.

Tak bude probíhat i celý další týden - od 6. do 10. září.

 

Od 13. do 17. září budou mít žáci už 4 vyučovací hodiny (do 11h 45min), na oběd půjdou již s paní vychovatelkou. Od pondělí 20. září se bude vyučovat podle rozvrhu.

 Nebude-li žák chodit na oběd, rodiče si ho vyzvednou po vyučování v šatně.

 

Ve středu 1. září v 16 hodin se budou pro rodiče žáků ve všech prvních třídách konat třídní schůzky. Zde se rodiče dozví další důležité informace. Na schůzky rodiče srdečně zveme a prosíme, aby si donesli psací potřeby a papír.

 

 

Všem rodičům přejeme, aby i přes náročnost změn v denním režimu prožívali se svými prvňáčky co nejpohodovější vstup do období školní docházky.

 

Třídní učitelky 1. ročníku

Seznamy s umístněním jednotlivých dětí do prvních tříd:

1. A - Mgr. Lenka Čápová              

1. B - Mgr. Sylva Jarůšková            

1. C - Mgr. Martina Lžičařová